Workshop bloemen schikken

Workshop bloemen schikken
-

€50

Locatie:

Pluktuin 'Uit de tuin van de buren', Diependalsweg 4 (Hoeve Klein Mariëndaal)

Wil jij ook leren hoe je de mooiste creaties maakt met bloemen van eigen bodem? Kom dan deze nazomer naar pluktuin 'Uit de tuin van de buren' op het prachtige terrein van Hoeve Klein Mariëndaal.

Moniek de Bakker (eigenares van de gifvrije pluktuin) en Emilie Timmermans (bloemstylist en eigenares van Emilias bloemen uit Oosterbeek) de handen ineen voor een reeks inspirerende workshops bloemschikken in augustus en september 2026.

Wat ga je doen?

Tijdens de workshop neemt Emilie je mee in de wereld van bloemstyling. Ze vertelt over de bloemen in de pluktuin, legt uit waarom het juiste plukmoment zo belangrijk is en laat verschillende schiktechnieken zien. Daarna ga je zelf de pluktuin in om een prachtige selectie biologische bloemen te verzamelen. Met jouw eigen oogst stel je vervolgens onder professionele begeleiding een feestelijk, fleurig boeket samen om mee naar huis te nemen.

Praktische informatie

  • Data & tijden:
    • Vrijdag 11 september van 18.00 – 20.30 uur
    • Zondag 13 september van 13.30 – 16.00 uur
  • Deelnemers: maximaal 8 tot 10 personen per workshop (gaat door bij minimaal 8 aanmeldingen. Er is maar een beperkt aantal plekken beschikbaar. Meld je snel aan door een e-mail te sturen naar moniek@tuinvandeburen.nl.

Meer informatie over de pluktuin vind je op www.tuinvandeburen.nl.